19.05.2013 11:00

NEDĚLE 18.KVĚTNA 2013

SANITRANS OPAVA             DUKLA HRABYŇ

5           (2:0,3:0,0:2)             2

Nedělní zápas byl zase jiný, ale pro nás těžší. Opavská extra lajna již pospolu zůstala, a protože se domácích sešlo jen deset, hrála na hřišti hodně často. Přesto jsme hráli aktivně a soupeře zatlačili, třeba hned v úvodu mohl skórovat Okoča. Jenže zatímco my hráli, velmi chytře hrající domácí dávali góly. Nechali nás vytáhnout se z obranné ulity, přičemž my bychom měli být těmi, kdo brání a hraje na brejky, a sami hrozili výpady. A ty byly smrtící. Třetinu jsme po dvou bleskových akcích prohráli 2:0 a po obrátce jsme měli tak špatný vstup do třetiny, že přišly zásahy, které zápas rozhodly. Včetně využité přesilovky. To už byl na tom špatně i polozraněný Beny, takže na obrat snad už nešlo ani pomýšlet. Nyní se hrálo o to, ukázat Opavě, že se vzdávat do dalších bojů nebudeme a že se pokusíme o ten titul ještě poprat. Trochu jsme pozměnili hru, taktiku a skóre alespoň zkorigovali. V neděli jsme na výhru fakt neměli, resp. ne s takto zvolenou taktikou a herním provedením, ale sobota nás po této prohře mohla mrzet ještě více. Uvidíme za týden, v neděli od 18.00 přivítáme Opavu doma! A na závěr jedno P.S.: Velmi málo střílíme!!!