STATEČNÝCH V OPAVĚ!!!

SANITRANS OPAVA              DUKLA HRABYŇ

2            ( 0:1, 2:0, 0:1 )         3 sn

Bohužel dnes díky zraněním, osobním záležitostem, pracovním povinnostem a také u některých díky
lenosti odjela Dukla na zápas podzimu do Opavy jen v 7mi lidech v poli. Zápas jsme chtěli odehrát hlavně se ctí, ale už ke konci 1.minuty se nám podařilo nastřelit břevno. Na začátku jsme Opavu zatlačili a byla z toho hned přesilovka, kterou se nám podařilo využít 5sekund před jejím vypršením a to díky krásné spolupráci bratrů Grabovských.
Do konce třetiny byla hra celkem vyrovnaná, bohužel po trošku sprostší odezvě na verdikt zakázaného uvolnění dostal náš nejzkušenější bek 10min.osobní trest, ale celkem nezaslouženě, protože hráči Opavy to ani nezaregistrovali a byli postaveni na buly ve své třetině.
Každopádně do konce první třetiny už se nic nestalo a Dukla tak vedla 1:0.Ve druhé třetině se začla Opava tlačit dopředu, kde si také vykoledovala faul a následnou přesilovku ve 14.minutě se jim po nešťastné teči našeho beka podařilo
stav srovnat na 1:1. Uběhlo 23sekund od gólu, beci na modré trochu zaspali a nechali si utéct opavského hráče, který z brejku nekompromisně střelou zakončil a Opava se ujala vedení. Dukláci ovšem nesložili zbraně a začli se tlačit dopředu.
Pravda také díky přesilovkám, ale podařilo se jim jen nastřelit 2.břevno v zápase. Do konce třetiny už se tak nic nestalo a začala nám třetina třetí. V té na začátku měla Opava opět navrch, ale gól už se jim nepodařilo vstřelit. Šance měla právě Dukla i díky přesilovkám, ale opavské podržel brankář nebo jim přálo štěstí při
odrazech míčku. Každopádně dukláci nesložili své berle a rvali až do samotného závěru. Minutu a 7sekund do konce to přineslo kýžené ovoce, kdy se před bránou nejlépe zorientoval
Lukáš Grabovský a vyrovnal na 2:2! Chvíli před koncem ještě tlačily sanitky, ale gól se jim nepodařilo vstřelit, tak přišly na řadu samostatné nájezdy.
V 1.sérii se nepodařilo gól vstřelit nikomu, na 2.nájezd se postavil Šimko, který střelou pod víko dal na 1:0. Za opavské nastoupil Říha, který nevyzrál na gólmana Dukly a jeho lapačku. 3.dukelský nájezd obstaral L.Grabovský a vstřelil tak 2.gól z nájezdů, čímž rozhodl o výhře Dukla na samostané střílení 3:2 !!!
Parta 8lidi včetně brankáře tak odváží tu nejcennější výhru v letošní sezóně a podařilo se jí udržet na 1.místě v tabulce!
Klobouk dolů přede všema, kteří jeli za Duklu bojovat !!!