Dukla Hrabyň - Falcon Ostrava

04.11.2012 09:30

DUKLA HRABYŇ                    FALCON OSTRAVA

3            ( 1:0, 1:2, 1:0 )            2

V nedělní předehrávce 7. kola se proti sobě postavily týmy z první trojice tabulky. Byl to přímý souboj o 2. místo v tabulce.

Do zápasu šla Dukla s odhodláním navázat na včerejší vítězství, ovšem všichni hráči věděli, že je čeká naprosto odlišný soupeř. Všichni opět skvěle dřeli, vytvořili si spoustu šancí, z nichž se až minutu před koncem 1. třetiny, stejně jako včera, před brankou prosadil po přihrávkách M. Šneka a L. Grebeníčka J. Janoš a otevřel tak skóre zápasu.

V půlce 2. třetiny zvyšoval na 2:0 T.Šimko po asistenci M. Miksy a J.Hluzáka a jako by se nechala Dukla uklidnit tímto vedením, v 20. minutě po individuální chybě obrany přišel trest v podobě gólu do její sítě. 1:2.
Minutu před koncem 2. třetiny si šel sednout na trestnou lavici T. Macko a Falcon, minutu po té, dokázal početní výhodu využít.
Po 2. části hry tak svítilo na světelné tabuli skóre 2:2.
Do třetí části nastoupila Dukla s tím, že se musí vyvarovat chybám v obraně a přidat aspoň jeden gól.

Toto se také podařilo hned po minutě a půl nechytatelnou střelou pod horní tyčku od P. Kozubka, kterému přihrál z buly J. Janoš. Falcon se čím dál více dral dopředu, ale všichni hráči Dukly hráli obětavě, nenechali soupeře dostat se do nějaké více vyložené šance a uhájili tak výsledek 3:2.

Tímto Dukla získala ze dvou zápasu šest bodů a minimálně na týden se dostala na 2. místo v tabulce