!!! DUKLA VYHRÁLA A POSTUPUJE DO FINÁLE !!!

SOBOTA 10.KVĚTNA 2013

DUKLA HRABYŇ         HBC SOKOL MARTINOV

4           (1:0,2:0,1:1)             1

V deštivém sobotním dopoledni se odehrála třetí bitva tohoto semifinálového klání a obraz zápasu připomínal ty předešlé. Martinov hrál aktivně, snažil se, ale aniž bychom chtěli soupeře shazovat (to vůbec!, protože si vážíme, jak tento tým přistupuje k celé soutěži), síla byla na straně Dukly. A stejně jako v prvních dvou duelech to měl Martinov o to těžší, že jsme dokázali otevřít zase celkem rychle skóre. A v play-off je toto strašně důležité! Stalo se tak, když do útočného pásma vtrhl náš druhý útok a Aranka přesnou střelou zakončil - 1:0. Až na občasné zaváhání při míchání Martinovských před naším brankářem jsme pracovali vcelku dobře a měli vývoj utkání ve svých rukou. Ve druhé třetině se dlouho čekalo na další změnu skóre a došlo k ní až poté, co si vyměnila touš celá první útočná trojice Dukly. Přesně zakončil Marek. Martinov pak zazvonil Benymu na tyčku, ale to bylo tak do třetiny vše. V závěrečném dějství se zápas celkem v klidu dohrál. Za to patří Martinovu obrovský dík, protože jeho hráči se nesnížili k žádným záludnostem, celé semifinále bylo vedeno v duchu fair-play s minimem vyloučení. Jaký rozdíl oproti čtvrtfinále s „nadopovanými“ YB! V závěru skvěle sehrála přesilovku naše třetí pětka, zakončoval Jarouš, a v úplně posledních minutách poté, co Martinov zkusil power-play ve své přesilovce a snížil, dokončil semifinálové dílo do prázdné branky střelec Milhaus. Možná bylo utkání až moc klidné, nebylo to z naší strany takové stmelené a „partijové“ jako zápasy předešlé, trošku uvolněná atmosféra, ale asi vše vyplynulo ze skutečnosti, že Dukla měla dost navrch… Proti Sanitrans ve finále však půjde úplně o něco jiného a to by si měl každý uvědomit…