2        ( 1:1, 1:0, 0:3 )        4

V neděli nastoupili hráči Dukly do svého druhého letošního souboje
a to s doposud neporaženým týmem Warriotů z Havířova .
Zápas přinesl určitě líbivý hokejbal pro oko diváka.

Už ve 37.sekundě zápasu se prosadil únikem po pravém křídle a přesně zakončenou střelou Pavel Tomeš a Dukla vedla 1:0. Uteklo pouze 27sekund a byla tu obdobná akce jako při prvním gólu, kdy se tentokráte z pravého křídla prosadil Kudělka z týmu Havířova. 1:1 Vypadalo to na pěknou přestřelku, ale na další gól si diváci museli počkat až do 21.minuty, kdy se ze skrumáže
u kruhů prosadil Purgat M. a Havířov šel do vedení. O minutu později Dukla hrála přesilovku, ale využít se jí ji nepvedlo i když kolikrát to už gólem zavánělo.

Do 3.třetiny vstoupili hráči Dukly s odhodláním obrátit dosavadní stav skóre a povedlo se jim to v čase 29:27 po kombinaci první lajny a zakončujícím Zdeňkem Pavlíčkem. Pouze o 8sekund! později se opět prosadili dukláci a to Mirek Jelínek, který rozvlnil síť havířovské branky potřetí. 3:2 !
Tým Havířova se postupně tlačil do útoku, ale Dukla hrála skvěle do defenzivy, až na nějaké to přebírání hráčů, ovšem 2a půl minuty po gólu na 3:2, přišel gól na 4:2 z hole Standy Laryše.
Havířov se pak opět chvílema tlačil před bránu soupeře, ale až na obrovskou šanci cca 2minuty před koncem, kterou zlikvidoval "semaforem" do prázdné brány gólman Dukly,se na nic pořádně přes skvěle bránící dukláky nezmohl.

Tímto si hrabyňáci připisují další výhru na své konto a do tabulky 3body. Příští týden je opět čeká další těžký soupeř a to tým Young Blood Ostrava, který letos trápí své soupeře a dýchá Dukle, i když s jedním odehraným zápasem navíc, na 4.místě na záda.

1. třetina
Čas
Tým
Branky
00:37
DUK
(EQ) Tomeš Pavel (Jelínek Miroslav, Pavlíček Zdeněk)
01:04
WAT
(EQ) Kudělka Tomáš (Budáč Jakub, Kotrla Jan)
2. třetina
Čas
Tým
Branky
20:54
WAT
(EQ) Purgat Marek (Budáč Jakub, Purgat David)
3. třetina
Čas
Tým
Branky
29:27
DUK
(EQ) Pavlíček Zdeněk (Jelínek Miroslav, Laryš Stanislav)
29:35
DUK
(EQ) Jelínek Miroslav (Laryš Stanislav)
31:55
DUK
(EQ) Laryš Stanislav (Pavlíček Zdeněk, Hluzák Jan)
střely 29:23 , počet vyloučení 1:0 , počet přesilovek 0:1,  využití 0:0 , v oslabení  0:0