Warriors - Dukla

07.04.2012 17:18

BOHBL | základní část | Sobota 24. 03. 2012, 14:00 | TJ Sokol Poruba | Zápas č. 24

HC Warriors Havířov  4:5   Dukla Hrabyň

t.s.

(1:3, 3:0, 0:1)

Havířov potřeboval někde získat body, aby oživil naděje na play-off, které už podle některých ztratil. Warriors začali zápas bleskurychle, to se trefil po 18 vteřinách Kamil Přeček! Na to Dukla dokázala reagovat, dvěma brankami Pavel Kozubek poslal Duklu do vedení. Když se přidal i Jan Hluzák a po první třetině to bylo 3:1 pro Hrabyň, nikdo by asi už Havířovu nevěřil, ale co se nestalo.

Parádní druhá třetina, kdy nejprve snížil Tomáš Čaja a vyrovnal Jiří Valder, pokračovala jako z říše snů pro havířovské Warriors. V závěru třetiny dokonce poslal Havířov do vedení Tomáš Čaja, který si připsal druhou branku v utkání. Ještě minutu a 30 vteřin před koncem držel Havířov vedení o branku, ale individuální chybou obránce o tři body přišel! Pavel Kozubek si zpracoval míček ze vzduchu a dokončil hattrick! V nájezdech se nikdo netrefil až na hrdinu Dukly Pavla Kozubka, který získal bonusový bod na stranu Hrabyně.