Warriors Havířov - Dukla Hrabyň

25.11.2012 14:00

!!!DUKLA JE V SEMIFINÁLE OSTRAVSKÉHO POHÁRU!!!

Uplynuly 3týdny a tito soupeři se spolu opět utkali.Tentokrát v premiérovém zápase ostravského ligového poháru. Zápas byl ovšem rozdílný a to hlavně ve střelecké potenci Dukly, které se tentokrát podařilo vstřelit jen 2góly. Zásluhu měl na tom hlavně havířovský brankář, který zlikvidoval 28střel z 30ti.Úvodní třetina skončila 0:0 a na 1.gól se čekalo do 5.min.2.třetiny,kdy po střele J.Darivčáka od modré před bránou tečoval, tentokrát v poli hrající gólman, V.Benko.Druhý gól pak vstřelil 1sekundu před koncem 2.třetiny R.Vaculík po asistenci J.Darivčáka a J.Hluzáka a uzavřel tak skóre zápasu.Dukla po vydřeném vítězství postoupila do semifinále poháru, kde by je měl čekat tým Youngblood Ostrava.